Течни за машината за миење на шофершајбната

ChemX Summer-liquid е специјално формулиран за чистење на шофершајбната и фаровите. Брзо ги отстранува инсекти, масло, саѓи, силикони и други вознемирувачки нечистотии од шофершајбната или фаровите. Тоа не предизвикува пукнатини и пукнатини на анти-блескави ленти направени од поликарбонат.
[L:general.selectFilter]
[L:general.filters]
[L:general.confirm]
[L:general.resetFilters]
Прикажани 1 - 15 од 3 производи
Сортирај по:
Prikaži: